גרירת אופנוע – הבדלים בין גרירת רכב לאופנוע

You are currently viewing גרירת אופנוע – הבדלים בין גרירת רכב לאופנוע

גרירת אופנוע – הבדלים בין גרירת רכב לאופנוע

מה ההבדל בין גרירת אופנוע לגרירת רכב? כל מה שאתם חייבים לדעת

אין כמו לרכב על אופנוע; מדובר באחת החוויות המרגשות והמסעירות ביותר. על כך, כל רוכב אופנוע יוכל לספר לכם. העניין הוא, שכרגיל בכביש אין לדעת כיצד תסתיים הרכיבה. תחושת החופש הנלווית לרכיבה על אופנוע, לעתים עלולה להתחלף בסטרס שבחיפוש אחר חברת גרירת אופנוע מקצועית שתסייע לכם בעקבות תקלה או חלילה תאונה שהתרחשה.

נשאלת השאלה, האם ישנה חובה להזמין באופן ספציפי חברה המתמחה בגרירת אופנועים? האם יש הבדל בין גרירת רכב לגרירת אופנוע? התשובה על שתי השאלות הללו, היא כן בהחלט. כעת, נרחיב על כך.

הכל על גרירת אופנוע לעומת גרירת רכב

תהליך גרירת אופנוע שונה מאוד מגרירת רכב, במובנים רבים:

  • משקל – האופנוע קל הרבה יותר מרכב רגיל, כלומר הוא רגיש יותר לנזקים שעלולים להתרחש בעת הגרירה.
  • שינוע מדויק – לרוב האופנועים אין וו גרירה, כך שתהליך השינוע בעצמו שונה. על הצוות המקצועי לדעת כיצד לקשור ולאבטח את האופנוע כך שלא יזוז ממקומו, וכמובן כך שלא הוא ולא רכבים אחרים בסביבה, יינזקו.
  • ציוד מקצועי – בשל כל אלו, על חברת הגרירה להחזיק בידע לצד ציוד מקצועי המאפשר לגרור את האופנועים בצורה הבטיחותית והטובה ביותר עבור האופנוע.

רגע, אז איך בכלל גוררים אופנוע?

יש כמה שיטות לגרור אופנוע, כאשר הבחירה בשיטה המדויקת תלויה במקרה. למשל, ניתן להזמין משאית לגרירת האופנוע. המשאית כוללת כמובן מערכת גרירה המורכבת מרמפה המאפשרת להעלות את האופנוע למשאית בקלות, ומרצועות ביטחון המבטיחות שהאופנוע יוחזק במקומו ולא יזוז, יתהפך או ייפגע במהלך הנסיעה.

שיטה אחרת היא 'נגרר שטוח'. המשמעות היא העמסת האופנוע על הגרר באמצעות רצפה ורצועות כמו בשיטה הנ"ל, אלא שלא מדובר כאן במשאית אלא במשטח שטוח על גלגלים, המחובר לרכב. כשמו כן הוא, נגרר שטוח. האפשרות השלילית היא גרירה על ידי נגרר הייעודי לאופנועים, שמגיע עם מחסום מיוחד לגלגלים ומחזיק את האופנוע במקומו.

חילוץ והצלת אופנועים

אנחנו בחברת גילי גרירת אופנועים יודעים שבמקרים מסוימים, לא תמיד יש גישה אל האופנוע. למשל, במקרים בהם הרוכב יוצא לטיול שטח. כעת, לא מספיקים רק שירותי גרירת אופנוע מקצועיים, יש לבצע חילוץ והצלה של ממש, שכן קשה להגיע אל האופנוע עם הגרר. אנו מחזיקים בניסיון רב שנים בחילוץ וגרירת אופנועים בכל תנאי שטח, ומציעים מגוון פתרונות מתקדמים המאפשרים לנו להגיע לכל מקום ובכל זמן, ולהציע עזרה וסיוע בכל מצב מבלי לפגוע בכלי הרכב האהוב עליכם.

אנחנו נשמח להגיע עד אליכם, 24 שעות ביממה שישה ימים בשבוע, לכל מקום ובכל זמן. אל תתפשרו על פחות מהטוב ביותר עבור האופנוע שלכם, צרו עמנו קשר ואנו נתייצב אצלכם תוך פחות מ-45 דקות, עם מיטב הציוד והמון אהבה למקצוע!